uShaka Marine World w Durbanie - RPA

Cytat z Lonelyplanet: Namibia jest jednym z tych, niby ze snu miejsc, które sprawiają, że zastanawiasz się, czy coś tak wizualnie orgazmiczne może rzeczywiście istnieć. Czas i przestrzeń jakby w Namibii nie istniały. Pejzaże zderzają się. Doświadczenia piętrzą się. Obserwuj lwa polującego na niekończącej się równinie w Parku Etosha. Spędź noc samotnie na pustyni pod grubym niebem od gwiazd że nie można rozróżnić gwiazdozbiorów.

Kilka faktów o RPA

Safari w RPA

Rodzina słoni na tle zachodzącego słońca w Parku Krugera

Na coś nieco spokojniejsze, zejść North Beach. Dzieci, zwłaszcza, pokochają Park wodny uShaka, wziąć w Durbanie w sprawie Sea World. Dolphin show jest wspaniałe, ponieważ są urocze foki, pingwiny afrykańskie i żółwi skórzastych. Jestogromny akwarium pływanie z promieni i rekinów, zbudowany wokół odtworzone 1920 wraku. Jest teżbardzo oswojony wersja nurkowania sharkcage, gdzie obniżenia cylindryczną szklaną klatkę do puli obdarty - zębów, czarno- srebrnymi końcówkami rekiny rafowe - to genialne dla dzieci, aby zobaczyć te wspaniałe stworzenia, na warunkach rynkowych, a nie uczyć się aby się ich bać.

A na drugim końcu parku, są zjeżdżalnie wodne, gdziecała rodzina może się całkowicie wykończony. Jeśli możesz oderwać się od słonego powietrza, tylko pół godziny na towyjątkowo ładna Shongweni Dam i Game Reserve ( 39 km od Durbanu ). Wysokie klify i lasy akacji rozłożone wokół jeziora. Wędrówka wokół przewodnikiem szlakiem przez buszu i odkryj pikantny pachnący biały konopiZulu spalić jako kadzidło do zapamiętania ich przodków, pójść na safari, która zabierze Cię przeszłości cicho wypas zebry, żyrafy i impale lub skały monitorować snoozing w słońcu. Najlepiej zrobić, choć jest znaleźć spokojne miejsce nad jeziorem i plonk się w dół z kosz piknikowy ponadgabarytowych.

Następnie swing Inanda ( 34 km od Durbanu ), wybitny miasteczka Zulu i gdzie Gandhi żył raz. Tutaj można wędrować po malowniczych szlaków w pobliżu rzeki uMngeni, kajakiem wzdłuż Inanda Dam i kolarstwa górskiego do typowej wiosce Zulu. Siadając w Rondavel domu miejscowego rodziny, tradycyjnej afrykańskiej okrągłym domu, mamy typową Zulu posiłek - pikantny wołowiny curry, fasola i PAP suchej kukurydzy owsiankę. Miejscowa ludność Zulu ekscytujemy bitów zobaczyć nowych ludzi i gadać z dala łamaną angielszczyzną. Krowy, dowiemy się, to bogactwo danego Zulu, ubite na jedzenie tylko na bardzo specjalne okazje, jak małżeństwo,21-sze urodziny lubpogrzeb. Określają one dużą wagę do swoich duchów przodków też, i bardzo mocno wierzę w ich czczenia. Jadąc z silnej kultury dziwnych zwyczajów, to jest proste, ciekawe usłyszeć.


Okazje i nowinki do Twojej skrzynki