Przylądki RPA

Przylądki w RPA są zadziwiająco piękne
Turyści zwiedzają najczęściej parki narodowe pełne dzikich zwierząt, zapominają że RPA słynie z unikalnych atrakcji na przylądkach.

Agulhas Aktualny jest jednym z największych na Najmocniejszy oceanu Prądy idruga najszybciej, po Zatoce Strumień. Gdy osiągnie Cape, walczy Przepływy lodowych kierując się na północ od Antarktydy i wiruje w Indyjski i Południowy Atlantyk oceany, wpływającym głęboko krążenie, zasolenie i wydajność obu. Wzorce pogodowe, że Agulhas RSS ożywić to, co w innym przypadku byćjałowy krajobraz. duży procent Mozambiku i RPA są bujne i żyzna, z mnóstwem tajemnicy, niemal magiczne miejsca, niektóre bezpośrednio na wybrzeżu, w głębi lądu i innych, w wieku gdy kilka części świata są niezbadane, są dopiero odkrywane. EPIC RACE FOR LIFE Pierwszy zakurzone głowy, a następniepara nieproporcjonalnie duże płetwy Push się przez piasek: pisklęcia żółw, nie więcej niż 7 cm szerokości, pojawia się na powierzchni wydmy. Cep o jej kończyny jak się rozciąga i każdy malutki mięsień szczepy , próbując uwolnić się od przywiązania piasek.

Zostało inkubację przez dwa miesiące pod ziemią, zanim wyrwanie się z jego skórzaste przypadku jaj i kopanie swoją drogę w górę, Niebezpieczeństwo pochowany żywcem nigdy daleko. Ona i jej koledzy - gniazdo ponad 100 z nich - Czekał cierpliwie tuż pod powierzchnią na odpowiedni moment do podjęcia ostatecznej pchnięcie. Nagły spadek temperatury o zachodzie słońca towyzwalacz. Teraz, w półmroku, żółw w końcu pojawia się dziecko, alez pit który próbował uciec zawalenia, a wali z powrotem w dół. To wciąż na szczycie kupa, chociaż, więc szyfruje nad plątaniną z głowami i łapami i zatacza się na zewnątrz. Jasność morza przed gnieździe iciemność na ziemi za zapewnienie.


Okazje i nowinki do Twojej skrzynki